Věnování
David Hyka New order - Blue Monday (Moreno J remix) Jste nejlepší denně vás posloucháme v práci i doma. Díky moc za to doporučuji všem známým mého okruhu. Dj Marvin Twenty 4 Seven - Slave To The Music Přátelé ta těchto místech se vidíme a dáme si pořádný RETRO MEJDAN. 5.7.2024 - LUKAVEC U FUNLKU OSLAVA 2 NAROZENIN RÁDIA 28.9.2024 - CITY CLUB ROŽNOV P.R. 11.10.2024 - ÁČKO OSTRAVA DUBINA A DALŠÍ SE BUDOU PŘÍDAVAT. MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME DJ Sunny Real Mccoy - Love & Devotion RETRO DJ Rádio hledá sponzora pro svůj další rozvoj, vysílání v síti DAB+. DJ Sunny Sash! - Ecuador RETRO DJ Rádio is looking for a sponsor for its further development, broadcasting on the DAB+ network.

Hitovky z kazety

Monday - Sunday
access_time2:00 pm - 6:00 pm
Majitel

DJ Sunny

Background

Retro Hits

Hitovky z kazety

Monday - Sunday

Na rameni velký kazeťák a volume naplno. Tohle jsme vídali v Amerických filmech před desítkami let, kdy neexistovaly bezdrátové bluetooth digitální reproduktory a kdy místní frajeři oblažovali veřejnost naplno dunící hudbou. Radiomagnetofony, wakmany a další ještě úplně mrtvé nejsou, i když jsou v porovnání s dávnou minulostí ve stavu klinické smrti. Pomalu se ale vrací na scénu jejich zapomenutá sláva a to naprosto originální přetáčení na tužce, bude zase legendární […]Moje oblíbená muzika

“Všechna oblíbená rocková a poprocková muzika 80.tých a 90-tých let.”

 

S diskotékami jsem začal někdy v 17 letech kdy jsem už v té době jezdil s kapelou, s kluky kteří mi do začátku dali co mohli a bylo to jen to nejlepší co se týče zvukařiny, bedňáctví, opravy kabelů, konektorů, zvučení, hraní. Po konci kapely které jsem ke konci v pauzách dělal diskotéky, jsem to riskl na vlastní pěst a vyplatilo se to, nikdy jsem si nestěžoval na prázdné diskotéky.

Samozřejmě, že začátky byly těžké, ale jak říká jeden populární muzikant “ Nezkusíš, nevíš “ Zkusil jsem, uspěl jsem, navíc mám to štěstí, že mám cit na muziku a vždycky se dokážu vcítit do lidí, které mám na parketu a nikdy nemám problém s písničkami na přání no a pokud ještě příjdou hezké ženské, pak je vyhráno, jsou na parketu jako první a za nimi už jde každý, dokonce i chlapi a pak už to jde samo, zase jeden super večer a všichni se dobře baví.

Dobrá muzika na akce, to bylo ze začátku ouvej, to není jako teď, MP3 a jsou jich miliony na netu, to jste museli do Polska, do Německa až se pak konečně i v Ostravě objevila speciálka s muzikou pro DJ´s a to bylo něco, vynily, cédéčka, výběry, no prostě co letělo to bylo, zlatý City Sound a perfektní chlap, který tomu rozuměl a vyhověl každému přání, chtěl bych mu tady poděkovat, byl to on, kdo mne vytvaroval do toho čím teď jsem, Děkuji moc Karle Procházko.

Moje recenze :

Festival “ Jánské dny “ Turzovka, Slovensko

Dolní oblast Vítkovic “ Mini retro festival „

 

Rate it

DJ a ModerátorMajitel

TOP LIST

 • Chart track

  1

  Bad Girls

  Donna Summer

  • cover play_arrow

   Bad Girls Donna Summer

 • Chart track

  2

  Generation Of Love

  Masterboy

  • cover play_arrow

   Generation Of Love Masterboy

 • Chart track

  3

  Good Vibrations

  Marky Mark And The Funky Bunch

  • cover play_arrow

   Good Vibrations Marky Mark And The Funky Bunch

Full tracklist

Užijte si hity 90. let s RETRO DJ Rádiem a nalaďte se na nejlepší párty všech dob !

chystaná párty

0%